Bitcoin News Today – Nagłówki na 13 lipca

Bitcoin był w stagnacji przez większą część tego roku.
Obecna stabilność lusterek Bitcoin na początku 2017 r.
Analitycy nazywają Bitcoin „stabilną monetą“ ze względu na jego niedawne działania cenowe.
Bitcoin News Today – W ciągu ostatnich kilku miesięcy, inwestorzy i inwestorzy czekali na kolejny duży ruch cenowy Bitcoin Profit . Wydaje się, że to oczekiwanie wkrótce się skończy, ponieważ następne kilka dni wyznaczą kierunek, w którym będzie się poruszać cyfrowa waluta.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy cena waluty cyfrowej znajdowała się w relatywnej stagnacji; zbudowała ona bezpieczną strefę wokół zakresu 9 tys. dolarów. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy, waluta cyfrowa ledwo się poruszyła. Niektórzy analitycy nazywają ją teraz „stablecoin“.

Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD
Lusterka do bieżących trendów BTC na początku 2017 r.
Obecny okres „stablecoin“ Bitcoin lustra na początku 2017 roku, gdy waluta cyfrowa zawisła wokół zakresu 900 dolarów w pierwszym kwartale roku. Stagnacji towarzyszył wybuchowy 300-procentowy rajd w ciągu kolejnych trzech miesięcy roku, i po prostu nadal rosła w górę. Analitycy zastanawiają się teraz, czy podobne zdarzenie będzie miało miejsce w 2020 roku.

Pierwsze trzy miesiące tego roku były dość trudne dla Bitcoinów i większości altcoinów na rynku. Niemniej jednak, po zrzuceniu w marcu Czarnego Czwartku, ci, którzy kupili cyfrową walutę, kiedy spadła do około 3.800 dolarów, odnotowali zyski w wysokości ponad 180 procent, a to spowodowało okres konsolidacji.

Niemniej jednak, pozycja, w jakiej znajdują się górnicy BTC, sprawia, że waluta cyfrowa różni się od innych aktywów. Ze względu na spadek o połowę, BTC sprzedają o 50 procent więcej niż wcześniej, a konsolidacja sprawiła, że waluta cyfrowa znalazła się w trendzie spadkowym. Jednocześnie waluta cyfrowa jest o niecały 1% od wyjścia z tego trendu spadkowego.

Bitcoin (BTC) przechodzi obecnie z rąk do rąk przy marży 9 250 dolarów, a jego natychmiastowa główna przeszkoda to marża 9 350 dolarów. Zmniejszyło to wsparcie w połowie kanału do 8.900 dolarów, z 8.350 dolarów jako głównym wsparciem przed rozpoczęciem kolejnego dużego ruchu.

Bitcoin’s Bullish Scenario

Jeśli byki pojawią się i przesuną cenę waluty cyfrowej ponad 9.350 dolarów, to jest szansa, że może ona trafić w nowe tygodniowe wzloty. Jednakże, cyfrowa waluta nadal musi przełamać kilka punktów krytycznych, zanim osiągnie 11.500 dolarów. Zgodnie z mapą cieplną Tensorcharts, wokół znaku 9.500$ na Binance znajduje się ogromna ściana sprzedaży.

Na minusie, jeśli Bitcoin złamie się poniżej głównego punktu płotek 8.350 dolarów, jest bardziej prawdopodobne, że w najbliższym czasie spadnie do zakresu wsparcia 7k dolarów. Niemniej jednak, szansa na to jest bardzo niewielka, ponieważ Tether jest potencjalnie poza stołem w najbliższym czasie.